KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303075
nr 1430 3075
Gösta Liljedahl
(1908-1993), Sverige
Oljemålning, "Slottsbukett". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 76x91 cm
Gösta Liljedahl, svensk målare född 1908, död 1993.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:07:53
100 kr
200 kr
Gösta Liljedahl
Läs mer om Gösta Liljedahl