ART / Oil paintings / Oil painting 4264657
nr 426 4657
OIL PAINTING
Lenght: ()
Jakt, sign. E.B. Herberte (Edward Benjamin 1857-93) Dat. 1875, 35x53
Withdrawn
Monday January 14 2008
at 16:00:00
Signe Persson-Melin (f. 1925)