KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 15175036

nr 1517 5036

Teckningar

2 st, Landskap, varav 1 st signerad Karl Nordström, + 2 st fotografier tagna av Karl Nordström, Tjörn

Kondition: proveniens konstnärens familj till 2023 lösa blad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 23 januari 2023
kl 20:07:37

22/1 15:47:11 1      Vinnande bud