ART / Oil paintings / Oil painting 13846072
nr 1384 6072
OIL PAINTING
China, figures, old, Olja på glas, 35x48, outer dimensions including frame: 39x52 cm. No signature, skadad glasskiva.
Kina, Figurer, modell äldre, Olja på glas, 35x48, yttermått inklusive ram: 39x52 cm. Ej signerad
Condition: skadad glasskiva
800
SEK 800
Monday Mars 15 2021
at 20:13:03
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)