ART / Oil paintings / Oil painting 13846072

nr 1384 6072

OIL PAINTING

China, figures, old, Olja på glas, 35x48, outer dimensions including frame: 39x52 cm. No signature, skadad glasskiva.

Kina, Figurer, modell äldre, Olja på glas, 35x48, yttermått inklusive ram: 39x52 cm. Ej signerad

Condition: skadad glasskiva

800

SEK 800

Monday Mars 15 2021
at 20:13:03