KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759084
nr 1575 9084
Ralph Judell
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, Frostmorgon. Olja på duk, 31x99 cm, yttermått inklusive ram: 39x108 cm
Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:17:57
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr