KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16416194
nr 1641 6194
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Etsning, Evert Lundquist (1904-1994), Vilande kvinna. Signerad, numrerad 1/50. Bildmått: 14,5x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x26
Kondition: missfärgningar
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:41:10
9/9 19:35:14
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist