KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16416194

nr 1641 6194

Evert Lundquist

(1904-1994), Sverige

Etsning, Evert Lundquist (1904-1994), Vilande kvinna. Signerad, numrerad 1/50. Bildmått: 14,5x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x26

Kondition: missfärgningar

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:41:10

9/9 19:35:14 1      Vinnande bud

Evert Lundquist

Läs mer om Evert Lundquist