FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 13016450

nr 1301 6450

CHAIRS

one pair, 19th century, wear, damages.

Ett par, 1800-tal

Condition: slitage, skador

600

SEK 500

Monday January 20 2020
at 19:58:36