ART / Oil paintings / Oil painting 12275079
nr 1227 5079
OIL PAINTING
Christian Olsen, signerad 1889 a tergo, porträtt av Överste Christoffer Stenersen. Oil on canvas, 51x40, wear.
Christian Olsen, signerad 1889 a tergo, porträtt av Överste Christoffer Stenersen. Olja på duk, 51x40
Condition: slitage
1000
SEK 800
Monday January 7 2019
at 18:03:35
19/12 19:47:56
700 kr
28/12 15:09:53