Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13714056



*

nr 1371 4056


MIXED MEDIA

5 pcs, unidentified artist. Monogram JN -93, oramade lösa blad, sheet: 23x31 - 30x60,


5 st, Oidentifierad konstnär. Monogram JN -93, oramade lösa blad, bladets mått: 23x31 - 30x60 cm. Signerad


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 250

Auction date:

Monday January 11 2021
at 20:52:12


  • Bid history
Time Bidder Bid
8/1 20:23:45 1      200 kr
9/1 19:46:34 2      150 kr
9/1 19:46:34 1      200 kr (Robot)
9/1 19:47:00 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:32
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 600

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:10
  • 6303 WATERCOLOUR
    Hjalmar Falk (1856-1938), Sweden. Signed, Norrbro-..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:57




Ladda ner broschyr