FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skåp 3854193
nr 385 4193
Skåp
Lenght: ()
med skrivklaff, 1800-tal, bonad björk, intarsia, längd: 116, djup: 48, höjd: 217, (fanerskada)
6000
SEK 10100
Monday November 7 2005
at 16:00:00
10.000 kr
5.600 kr
6.000 kr
8.800 kr
9.300 kr
9.600 kr