ART / Oil paintings / Oil painting 15054266
nr 1505 4266
Guy Roussille
(f. 1944)
Guy Roussille (b. 1944), 'Libres Vibrations'. Signerad, dated 1978. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 93x74 cm,
OIL PAINTING, Guy Roussille (f. 1944), "Libres Vibrations". Signerad, daterad 1978. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 93x74 cm
800
SEK 500
Monday November 28 2022
at 18:29:48
27/11 19:12:39