MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Ytter / innerdörrar 14009175

nr 1400 9175

Ytter / innerdörrar

one pair, around year 1900. Height: 233. Width: 58 + 58,

Ett par, omkring 1900. Höjd: 233. Bredd: 58 + 58

Condition: slitage, skador

700

SEK 1300

Monday May 31 2021
at 18:56:27