ART / Lithographs / Litographs in colors 12354387
nr 1235 4387
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
2 pcs. Nito Vega (b. 1961), Sweden. Numrerade och signerade, sheet: 37x59,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Numrerade och signerade, bladets mått: 37x59
Monday February 18 2019
at 20:06:03
Nito Vega
Read more about Nito Vega