KONST / Litografier / Färglitografier 12354387
nr 1235 4387
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Färglitografier, 2 st. Numrerade och signerade, bladets mått: 37x59
Utrop:
500 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:06:03
Nito Vega
Läs mer om Nito Vega