KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13252257
nr 1325 2257
Johan A Wattberg
(f. 1978), Sverige
Oljemålning, "Ty honom är döden kär, Thorsten Flinck", Signerad. Olja på duk, 81x65 cm
Johan A Wattberg, svensk konstnär född 1978.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 maj 2020
kl 19:23:48
11/5 19:18:48