KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9941025
nr 994 1025
Etsning
signerad, Hund, motivet: 19x15
Utrop:
400 kr
måndag 16 november 2015
kl 18:54:58
Friedensreich Hundertwasser