KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12539345
nr 1253 9345
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Oljemålning, "Kiruna". Signerad, daterad -43. Olja på duk, 58x72 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:50:11
6/5 17:42:09
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund