ART / Lithographs / Litograph in colors 15407089
nr 1540 7089
Marianne Lindberg De Geer
(f. 1946), Sverige
Marianne Lindberg De Geer (b. 1946), Sweden. 'Rabbit Tales' Signerad, numbered 95/250, litograph in colors, unframed, 44x51 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Rabbit Tales" Signerad, numrerad 95/250, Färglitografi, oramat löst blad, 44x51 cm
Marianne Lindberg De Geer, Swedish artist born 1946.
2600
SEK 2200
Monday May 15 2023
at 20:54:02
10/5 09:16:19
2.000 kr
15/5 20:38:39
Marianne Lindberg De Geer
Read more about Marianne Lindberg De Geer