ART / Lithographs / Litografi 5475133
nr 547 5133
Litografi
Lenght: ()
signerad, motiv i relief, 10/10, 47x63
100
SEK 350
Monday October 20 2008
at 17:39:29
100 kr
250 kr
250 kr
300 kr