ART / Watercolor paintings & Drawings / Crayon 12611213
nr 1261 1213
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Acke Åslund (1881-1958), Sweden. Signed, dated 43, Stocke. Bär påskrift "Studie till. ". Ca 24x33 cm,
CRAYON, Signerad, daterad 43, Stocke. Bär påskrift "Studie till. ". Ca 24x33 cm
2000
SEK 1500
Monday June 17 2019
at 18:59:23
17/6 18:53:39
Acke Ã…slund
Read more about Acke Ã…slund