KONST / Skulptur & konsthantverk / Grafisk skulptur 13557155
nr 1355 7155
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Grafisk skulptur, Plexiglas. Signerad, numrerad 174/250,25x24 cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:52:40
2.000 kr
2.400 kr
19 okt
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely