KONST / Litografier / Färglitografi 10379341
nr 1037 9341
Färglitografi
2 st, Signerade, bladets mått: 52x80
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2016
kl 19:50:33
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr