Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 3944158



*

nr 394 4158


Etsningar

3st, Stockholmsmotiv, 13x18


Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 30 januari 2006
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
24/1 08:46:23 1      150 kr
27/1 10:26:47 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
  • 6573 Etsning
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 20:15
  • 6436 Etsning
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:20
  • 6344 Färgetsning
    Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:54
  • 6445 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 20:06




Ladda ner broschyr