ART / Oil paintings / Oil painting 12012189
nr 1201 2189
Jürgen von Konow (1915-1959), Sweden. Montepertuso, signed. 1948. Oil on panel, 34x40,
OIL PAINTING, Jürgen von Konow (1915-1959), Sverige. Montepertuso, signerad. 1948. Olja på pannå, 34x40
600
SEK 450
Monday September 3 2018
at 19:30:04
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)