KONST / Litografier / Färglitografi 12702033
nr 1270 2033
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Färglitografi, Ej signerad, "Ute blåser Sommarvind"", Motivet: 30x100 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:59:44
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson