KONST / Litografier / Färglitografi 7528421
nr 752 8421
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Roj Friberg (f. 1934), Fåtöljer i bergrum, signerad, 148/350, bladets mått: 63x82, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:57:57
450 kr
150 kr
500 kr
550 kr
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg