![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9614008
*
nr 961 4008
Karmstolar
1 par, Nico Kralj, "Rex", Formgivna 1951
Kondition: Fällbara
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:36:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 19:11:09
1
1.000 kr
11/5 20:17:29
2
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar nico kralj stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:07
-
6288 Emmafåtölj
plysch
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:54
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:06
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:31
-
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:54
-
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:59
*
Karmstolar
Kondition: Fällbara
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4008
Karmstolar
1 par, Nico Kralj, "Rex", Formgivna 1951
Kondition: Fällbara
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/4 19:11:09 | 1 | 1.000 kr |
11/5 20:17:29 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar nico kralj stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:07 -
6288 Emmafåtölj
plysch
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:54 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:06
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:31 -
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:54 -
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:59