ART / Oil paintings / Oil painting 4286605
nr 428 6605
OIL PAINTING
Lenght: ()
signerad, 1800-tal, troligen Ryssland, skogslandskap i månsken, 81x55
3000
SEK 4700
Monday September 18 2006
at 16:00:00
4.200 kr
4.600 kr