KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13919096
nr 1391 9096
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Blandteknik, "Route 66". Signerad. Mixed media, spray och akryl på duk, 50x50 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:35:20
15/4 09:31:16
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson