ART / Lithographs / Graphic art 11944295
nr 1194 4295
GRAPHIC ART
5 pcs, Walter Huber, 1969, "Ravenn VII" No 1-4/4 + "Ravenna VI" No4/4, sheet: 109x51,
5 st, Walter Huber, 1969, "Ravenn VII" No 1-4/4 + "Ravenna VI" No4/4, bladets mått: 109x51
1500
SEK 1000
Monday July 30 2018
at 19:05:21
29/7 14:25:28