KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12088066
nr 1208 8066
Oljemålningar
9 st. Johan Malm, Stockholmsmotiv, signerade. Olja på pannå, 10x10 -16x27
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:40:12
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr