KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12824456

nr 1282 4456

Kopia efter Rembrandt. Signerad. Olja på pannå, 90x60 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:41:19