ART / Etchings etc / Färgetsningar 5624224

nr 562 4224

Färgetsningar

Lenght: ()

4 st, 1920-tal, 21x15

300

SEK 400

Monday January 26 2009
at 19:52:40

25/1 18:40:10 1      350 kr
26/1 14:21:09 2      Vinnande bud