ART / Oil paintings / Oil painting 13614115

nr 1361 4115

OIL PAINTING

efter Carl Bloch, von Svend Andersen. No signature. Oil on canvas, 83x68cm, damaged, duk.

efter Carl Bloch, von Svend Andersen. Ej signerad. Olja på duk, 83x68cm

Condition: skadad, duk

800

SEK 250

Monday November 23 2020
at 19:49:49

21/11 20:57:52 1      200 kr
22/11 23:56:58 2      Vinnande bud