KONST / Litografier / Färglitografi 14145401
nr 1414 5401
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 95/260, Stadsmotiv. Bildmått: 45x64cm, yttermått inklusive ram: 50x69cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:05:29
18/8 17:12:28
100 kr
23/8 18:20:51