KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11435156

nr 1143 5156

Akvarell

2 st, Rune Johansson, signerade och daterade, 19x29

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 13 november 2017
kl 19:56:04