ART / Lithographs / Litograph in colors 16567169
nr 1656 7169
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Marc Chagall (1887-1985), France. Bokomslag till boken Chagall Litograph III. Litograph in colors. Sheet: 52x34, löst blad, Printed in France.
LITOGRAPH IN COLORS, Bokomslag till boken Chagall Litograph III. Färglitografi. Ej signerad. Bladets mått: 52x34 cm, oramad
Condition: löst blad, Printed in France
SEK 100
Monday November 11 2024
at 20:08:20
10/11 11:34:17
Marc Chagall
Read more about Marc Chagall