KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16185007
nr 1618 5007
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 2/25, daterad 82, med dedikation. Bildmått: 38x55 cm, yttermått inklusive ram: 56x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:17:32
6/5 19:12:32
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén