KONST / Litografier / Färglitografi 14235426
nr 1423 5426
Alexandre Fassianos
(f. 1935)
Signerad, färglitografi, numrerad 33/40, kvinna, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:04:19
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.600 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr