MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Centerpiece 7674350
nr 767 4350
CENTERPIECE
bronze, early 20th century, signerad Thuss, Vienna, length: 41, saknar muttrar.
Brons, tidigt 1900-tal, signerad Thuss, Wien, längd: 41
Condition: saknar muttrar
1500
SEK 1700
Monday July 16 2012
at 19:53:09
1.200 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr