FURNITURE / Chairs and Stools / Windsor-style chairs 12861268
nr 1286 1268
WINDSOR-STYLE CHAIRS
3 pcs. 1950s, painted, wear.
3 st. 1950-tal, bemålade
Condition: slitage
400
SEK 300
Monday November 4 2019
at 18:02:30
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr