KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873402
nr 1687 3402
Nils Tydén (1889-1976), Sverige. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 45x58 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:19:24
700 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr