KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14576024
nr 1457 6024
Antonio Pujol
(1913-1995), Mexiko
Oljemålning, Stadsmotiv med palmer. Signerad. Olja på duk, 87x70cm, yttermått inklusive ram: 98x81cm
Antonio Pujol, bildkonstnär född 1913, död 1995.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:37:56
26/3 13:23:13