KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396109
nr 1539 6109
Gustaf Svensson, Signerad, träd. Olja på duk, 50x32 cm, yttermått inklusive ram: 57x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:55:12
100 kr