ART / Oil paintings / Oil painting 13338146
nr 1333 8146
OIL PAINTING
Curt Masell. Signed, dated -62. Oil on canvas, 65x45 cm,
Curt Masell. Signerad, daterad -62. Olja på duk, 65x45 cm
600
SEK 250
Monday June 15 2020
at 20:34:07
100 kr
200 kr