MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tavelram 2117195
nr 211 7195
Tavelram
Lenght: ()
Förgylld, 1800-tal, 70x57
800
SEK 750
Monday February 3 2003
at 16:00:00
700 kr