KONST / Litografier / Färglitografi 12667083
nr 1266 7083
Färglitografi
Nina Kerola, Fullmåne. Signerad, numrerad 324/550. Motivet: 16x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:15:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr