ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell/lito 15018080
nr 1501 8080
Akvarell/lito
2 pcs, Ã…ke Pettersson Nåv. Signed, outer dimensions including frame: 20x32-41x34, watercolour,
2 st, Åke Pettersson Nåv, Signerad, yttermått inklusive ram: 20x32-41x34, akvarell
600
SEK 100
Monday November 7 2022
at 20:57:30
3/11 21:13:26