FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 6035716
nr 603 5716
ARMCHAIRS
one pair, 1960s, JOC, Otydliga stämplar, 1 söm trasig.
1 par, 60-tal, JOC, Otydliga stämplar
Condition: 1 söm trasig
300
SEK 700
Monday October 5 2009
at 17:54:06
350 kr
650 kr
450 kr
550 kr