MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Umbrella stand 11457009
nr 1145 7009
UMBRELLA STAND
Emma Gismondi Schweinberger, 'Dedalo' för Studio Artemide, Milano, svart plast, height: 33 cm, bruksslitage.
Emma Gismondi Schweinberger, 'Dedalo' för Studio Artemide, Milano, svart plast, höjd: 33 cm
Condition: bruksslitage
800
SEK 700
Monday November 20 2017
at 20:12:56
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
Read more about Retro - 50/60-tal