KONST / Litografier / Färglitografi 13115530
nr 1311 5530
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), Signerad, oramat löst blad, bladets mått: 62x87,5
måndag 2 mars 2020
kl 20:04:22
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann